2 kwietnia (sobota) A.D. 2016 g. 18:00 Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie, ul. Kawęczyńska 53
Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej, fundacja „Chrześcijańskie Granie” i Dobre Miejsce po raz drugi zapraszają na „Uwielbienie na Pradze”.
Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia o 18.00 w gościnnych progach Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego u Salezjanów przy ul. Kawęczyńskiej 53.
W programie spotkania przewidziana jest Eucharystia, Uwielbienie z zespołem El Camino oraz spotkanie w Oratorium.
Wstęp wolny!
Dołącz do wydarzenia na FB