Dobre Miejsce wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany, ks. Wojciechem Drozdowiczem – proboszczem parafii Bł. E. Detkensa i Partnerami zapraszają rodziny z dziećmi na piknik z okazji Dnia Ojca.
Data: 21 czerwca 2026 r., godz.: 10:00 – 15:00
Miejsce: Teren wokół Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Dewajtis 3.
Bilety: Wstęp wolny!
Bądź EKO : Przyjedź bryczką (będzie kursowała wahadłowo wzdłuż ulicy Dewajtis), rowerem lub pieszo, a samochód zostaw poza lasem!
UWAGA! – Na prośbę Pana burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorza Pietruczuka, dokonano wyboru trzech imprez organizowanych na terenie Bielan, podczas których planowane jest przeprowadzenie zbiórki odzieży i tekstyliów do ponownego wykorzystania. Wśród tych imprez znalazł się również nasz Piknik z Tatą (21.06.2026) Zachęcamy Państwa do przyniesienia ubrań i tekstyliów, którym można nadać drugie życie — razem zadbajmy o środowisko i dobre wykorzystanie rzeczy.
*Samochód będzie stał na parkingu Dobrego Miejsca – tuż przy Wejściu B*
Program wydarzenia:
- 10:00 – start kiermaszu rękodzieła (wzdłuż ulicy Pokamedulskiej)
- 11:00 – uroczysta Msza Święta, na jej końcu, jak co roku, odbędzie się ślubowanie ojców wg. tekstu zaczerpniętego z filmu “Odważni” (Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP)
- od 12:00 / 12:30 – dmuchańce, alpaki, jazda na osiołkach, stoiska strażaków i policji – zwiedzanie pojazdów, pojazd firmy “BYŚ”, przejazd bryczką.
- od 12:00 – Warsztaty dla dzieci Rzemiosło z Sercem (czytaj więcej TUTAJ)
- ok. 12:15 /30 – Koncert zespołu “Atlantyda” (czytaj więcej TUTAJ)
- ok. 13:30 – spektakl dla dzieci pt. “Złote Jajko”-Teatr Igraszka (czytaj więcej TUTAJ)
Piknik z Tatą od lat jest wielką atrakcją dla mieszkańców Bielan i nie tylko. To znakomita okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia z najbliższymi i wspólnego świętowania Dnia Taty.
- Wśród tegorocznych atrakcji:Atrakcje od firmy BYŚ: pojazdy firmy BYŚ (boisko od północnej strony Kościoła),
- dmuchana zjeżdżalnia (boisko od północnej strony Kościoła),
- głaskanie alpak (boisko od północnej strony Kościoła),
- jazda na osiołkach Ks. Wojtka Drozdowicza
- pojazdy Policji oraz Straży Pożarnej (boisko od północnej strony Kościoła).
- koncert zespołu “Atlantyda”
- Warsztaty dla dzieci Rzemiosło z Sercem
- przedstawienie Teatru Igraszka dla dzieci pt. “Złote Jajko”


