Wyniki Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2015
0 godz.
Jury Przeglądu postanowiło przyznać w kategorii II (młodzież szkolna) I nagrodę w wysokości 1000zł zespołowi:
– “Promyczki Dobra” z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu
oraz przyznać trzy wyróżnienia po 400zł zespołom:
– “Podaruj radość im. bł. Karola Gnohi” z parafii św. Mikołaja w Pcimiu
(najliczniejszy zespół, na scenie zaśpiewało jednocześnie 78 osób !)
– “Scholalala” z parafii św. Mateusza w Dawidach Bankowych
– “Kefas” z publicznego gimnazjum im. ks. Piotra Skargi w Warszawie
W kategorii III (open) Jury postanowiło nie przyznać pierwszej nagrody, przyznać natomiast dwa równorzędne wyróżnienia po 400zł zespołom:
– “CMB” z parafii św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha w Poświętne
– “Uwielbiamy Com” z parafii św. Józefa w Warszawie – Ursusie
Uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie statuetki zwycięzcom, nagród i dyplomów laureatom Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2015 odbyło się podczas koncertu DEBIUTY 2015 na scenie Dobrego Miejsca.

